Alle ledige stillinger

I Nøtterøy kommune jobber vi alltid med å finne gode kandidater til alle fagområder og til leveranse av alle tjenester i kommunen. Det er viktig for oss å sørge for gode arbeidsforhold, arbeidsmiljø, kompetanseheving og at kommunens ansatte trives.

Sist endret 12.01.2017
Publisert 24.03.2017
Prosjektleder ledig stilling 1

100 % fast stilling fra 01.06.17  
Arkivsaknr. 17/848
Søknadsfrist: 18.04.2017 
Nærmere opplysninger: Overingeniør Tone Amundrud, tone.amundrud@notteroy.kommune.no, tlf. 976 25 605.

Publisert 24.03.2017
Kontaktperson barnevern barneteam 1

100 % fast stilling fra 01.06.2017.  
Arkivsaknr. 17/1008
Søknadsfrist: 09.04.17  
Nærmere opplysninger:
Leder barneteam, Ann Elisabeth Aubert, tlf. 993 31 496, e-post ann.elisabeth.aubert@notteroy.kommune.no
Fagrådgiver, Lotte Terese Bergan, tlf. 480 21 245, e-post lotte.terese.bergan@notteroy.kommune.no
Barnevernleder, Ida Steinrem, tlf. 409 20 596, e-post ida.steinrem@notteroy.kommune.no

Publisert 22.03.2017
To unge byggesaksbehandlere 1


100 % fast stilling fra 16.06.2017 
Arkivsaknr. 17/1007
Søknadsfrist: 18.04.2017
Nærmere informasjon: Overingeniør Mona Bjune, mona.bjune@notteroy.kommune.no, tlf. 951 97 134

Publisert 15.03.2017
Sykepleiere Bjønnesåsen 1



11 stk 100% fast stilling
Arkivsaknr. 17/912
Søknadene behandles fortløpende

Publisert 14.03.2017
Skole

100% fast stilling fra 01.08.2017 
Arkivsaknr. 17/956
Søknadsfrist: 02.04.2017
Nærmere opplysninger: Rektor Kari Skaalvik, 997 97 244,
eller e-post Kari.skaalvik@notteroy.kommune.no

Publisert 13.03.2017
Geriatrisykepleier

100 %  fast stilling fra 01.06.2017
Arkivsaknr. 17/928
Søknadsfrist: 17.04.2017
Nærmere opplysninger: Kristine Eilerås, tlf. 951 93 519

Publisert 01.03.2017
Skole

100% fast stilling fra 01.08.2017 
Arkivsaknr. 17/791
Søknadsfrist: 01.04.2017
Nærmere opplysninger: Rektor Kristin Storhaug, tlf. 456 06 397

 

Publisert 23.02.2017
Sykepleier med pasient i rullestol

Sommervikarer
Arkivsaknr: 17/706
Søknadsfrist: 18.04.2017 
Nærmere opplysninger: Leder Monika Beate Berg, tlf. 954 48 220

Publisert 19.01.2017

Vi søker vikarer til skoler og barnehager. Vi trenger vikarer for lærere i barne- og ungdomskolene, førskolelærere i barnehagene og fagarbeidere/assistenter i skole og barnehage.